0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Балансировочный станок Автомат 220V M&B Engineering MB800 P

509 950 грн.
  • На складе
  • Код товара:  148186
Основные характеристики: Артикул - 1737 /
509 950 грн.
Балансувальний верстат M ютеризований електронний верстат для балансування коліс поєднує в собі підвищену продуктивність, сучасний дизайн, інноваційні технології із високоточними функціями для балансування.

Балансувальний верстат MB800P комплектується безконтактною системою вимірювання відстані та діаметра коліс, яка з винятковою точністю та швидкістю виявляє розміри будь-якого профілю. Система для автоматичного визначення ширини дисків та програмне забезпечення для перерахунку допустимого значення дисбалансу в відповідно до ваги та розмірів кожного колеса. Лазерний покажчик, який вказує точне положення для прикріплення грузиків, що наклеюються всередині диска. Автоматичне обертання та фіксація колеса у ваговому положенні для полегшення застосування грузів. Пневматичне блокування колеса.

Програмне забезпечення Sonar system для автоматичного визначення ширини диска.

Програмне забезпечення Automatic approach автоматичне зупинення колеса в безпосередньої близькості від точок застосування коригувальних вантажів та електричне гальмо для блокування колеса в заданому положенні.

Програмне забезпечення Laser Spotter вказує точне положення для встановлення накладних вантажів усередині диска, забезпечуючи максимальну точність під час корекції.

Програмне забезпечення One Plane Balancing автоматично вказує точну точку всередині диска, де можна збалансувати колесо, зводячи до мінімуму як статичний, так і динамічний дисбаланс, використовуючи тільки одна противага. Автоадаптивний режим визначає вагу та розміри колеса та обчислює допустиме значення, яке усуває будь-яку вібрацію, що сприймається кермовим колесом, забезпечуючи максимальний комфорт при водінні.

Програмне забезпечення AutoAdaptive визначає вагу та розміри колеса та розраховує значення допуску, яке усуває будь-яку вібрацію, що сприймається кермовим колесом, забезпечуючи максимальний комфорт при керуванні.

Програмне забезпечення Sonar EMS автоматичне та швидке вимірювання ексцентриситету в час нормального циклу балансування зі швидкою індикацією можливого збігу та HubMatch.

Програмне забезпечення Tire Set вказує найкраще розташування коліс на автомобілі для забезпечення найкращої їзди та мінімізації вібрації коліс.

Безконтактна система для правильного вимірювання відстані та діаметра
Автоматичне визначення ширини диска
Лазерний покажчик для точного позиціонування грузиків на легкосплавних дисках
Лінійний лазерний індикатор у верхній частині колеса для полегшення встановлення набивних грузиків у точному положенні
Балансування в одній площині - автоматично вказує точну точку всередині диска, де можна збалансувати колесо, використовуючи лише один грузик
Автоматична обертання та фіксація колеса в безпосередній близькості від точок застосування грузиків
Електричне гальмо для блокування колеса та полегшення встановлен...
Основные характеристики
Артикул 1737
Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

messenger
Вы смотрели