ПН-ПТ 9:00-18:00

Підйомник для сто

Підйомник для сто

Підйомник для СТО
 

Правильна робота ходової частини автовпершу чергу впливає на керованість і поведінку транспортного засобу під час руху, і безпосередньо впливає на безпеку. Більшість кермувальників займаються ремонтом свого авто в гаражних умовах, але все ж більшість віддають перевагу роботі кваліфікованного майстра, який працює на станції технічного обслуговування. Наявність підйомного обладнання для обслуговування ходової частини автомобіля значно спрощує процес ремонту автомобіля.
На сторінках каталогу інтернет-магазину mbavto.com.ua Ви знайдете дуже великий ассортимент автомобільних підйомників різного виду.


ПІДЙОМНИКИ ДЛЯ АВТОСЕРВІСУ


Інтернет-магазин mbavto.com.ua займається поставкою якісного професійного спеціалізованного обладнання та інструменту для станцій технічоного обслуговуваня і шиномонтажних майстерень. Ми віддаємо перевагу тільки надійним та перевіренним виробникам.
У нас в інтернет-магазині представлено:

- Автомобільні двостійкові підйомники - використовуються для обслуговування та ремонту ходової частини легкових авто. Відрізняються за типом синхронізації: верхня та нижня.
Синхронізація - запобігає перекосу автомобіля знаходячись на підйомнику. Відрізняються також за способом розблокування, довжині лап, кліренсі та наставками. Бувають напругою 220В та 380В. 

Встановлююються підйомники на заздалегідь підготовлені бетонні подушки за допомогою анкерів.

Автомобільні чотиристійкові гідравлічні підйомники - використовуються для ремонту ходової частини легкових автомобілів і також невеликого комерційного транспорту.

Чотиристійкові підйомники використовують для проведення діагностики та регулювання розвал-сходження авто.

Які ще є в наявності підйомники для авто?

Траверса  - використовується на оглядових ямах для підняття однієї з осей авто для проведення ремонту а також для проведення "розвал-сходження".

Траверси бувають з гідравлічним приводом та пневматичним приводом від компресора. Важливою технічною характеристикою траверси є також вантажопідйомність. Для комплектації траверсою, розмір ями не має бути меньшим за 770 мм.
 


КУПИТИ ПІДЙОМНИК ДЛЯ СТО


Інтернет-магазин mbavto.com.ua надає на усе обладнання гарантію від виробника, а також сервісне обслуговування.
З будь-якими питаннями стосовно обладнання, представленого у нашому інтернет-магазині, звертайтеся до менеджерів нашої компаніїї, які нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть з вибором найбільш оптимального варіанту для Вашого бізнесу.

261